INFO-NEWS

BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

 

INFO-NEWS

Sekcja INFO-NEWS poświęcona jest najnowszym wydarzeniom związanym z Projektem D-I-AM-ON-D.

Oprócz szczegółów związanych z tournee naszych konsultantów po kraju, zamieszczać będziemy linki do ciekawych artykułów prasowych, ale również webinary, ankiety itd.

 

 

 

2022 - 12 - 15

 

ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY! 

 

Szanowne Diamenty,

ze względu na bardzo dynamiczne otoczenie rynkowe, zdecydowaliśmy się wprowadzić kilka istotnych zmian w dwóch tzw. liniach produktowych Projektu D-I-AM-ON-D.

Pierwsze z nich dotyczą rozwiązań w wersji VIP-Line. O kolejnych - w wersji CORPO. Line poinformujemy niebawem.   

 

USŁUGA EXPRESS-24 ODNOSZĄCA SIĘ DO PRODUKTU "FIVE STAR***** CV" 


Ze względu na spory wolumen zleceń z Waszej strony, w relacji do naszych "buotique'owych możliwości" wstrzymaliśmy do odwołania realizację zleceń dotyczących trybu EXPRESS-24 przy projektowaniu Waszych CV.
Aktualnie kolejkowanie związane z pracami nad Waszymi dokumentami aplikacyjnymi jest na tyle duże, że realny czas przygotowania CV to nie mniej niż 7 dni (średnio około 10 dni). 

Jednocześnie bezterminowo zawiesiliśmy opcję realizacji nocnych konsultacji - tzw. "Night Shift Support" z naszymi amerykańskimi Partnerami.

 

"FIVE STAR***** CV" - JĘZYK FRANCUSKI  


Z przyjemnością informujemy, że od 1 stycznia 2023 r. wprowadzamy kolejny język, w którym redagowane będą Wasze aplikacje. Tym razem będzie to język francuski. 

Oczywiście pracujemy nad kolejnymi. 

BLIND INDEX

 

Nasz sekretny tzw. znacznik w CV (Blind Index) - uwielbiane przez Was rozwiązanie sprawiające, że Wasza aplikacja za każdym razem (!) pozostaje idealna oraz - co ważniejsze - w pełni dopasowana do danej oferty pracy, "rozszerzająca kompetencje" itd. będzie częścią projektu "FIVE STAR***** CV" (w dotychczasowej cenie) tylko do końca br. roku.

Od 1 stycznia 2023 r. stworzenie, umiejscowienie oraz przybliżenie wszystkich funcjonalności tego rozwiązania związane będzie z dodatkową opłatą w wysokości 150 zł brutto.       

 

WARTOŚĆ PROJEKTU

Jednocześnie informujemy, że od 1 stycznia 2023 r. cena realizacji Projektu "FIVE STAR***** CV" będzie wyższa o 100 zł i wynosić będzie 600 zł brutto. Wasze aplikacje nadesłane (ORAZ ZAAKCEPTOWANE PRZEZ NAS) do końca br. wciąż rozliczane będą według obowiązującego cennika.