INFO-NEWS

BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

 

INFO-NEWS

Sekcja INFO-NEWS poświęcona jest najnowszym wydarzeniom związanym z Projektem D-I-AM-ON-D.

Oprócz szczegółów związanych z tournee naszych konsultantów po kraju, zamieszczać będziemy linki do ciekawych artykułów prasowych, ale również webinary, ankiety itd.

 

 

2019 - 09 - 30

 

33 vs 333

 

Dziwne czasy.

Współczesna młodzież zupełnie nie ma skrupułów, litości, ani szacunku dla starszych. Dziś liczy się blichtr, tania popularność i brylowanie w sieci. Budowanie zasięgów zdaje się być ważniejsze niż konstruowane z mozołem przez dekady zasady i konwenanse. Ale gdzie szacunek dla starszego? Gdzie troska i zrozumienie? Walka pokoleń trwa w najlepsze.

 

Toż to się serce kraje! Wyraźnie idzie nowe…

Niby to tylko liczby, niby suma kliknięć, pospolitych like'ów, ale jednak wciąż trudno się z tym pogodzić (333 Obserwujących D-I-AM-ON-D.com vs raptem... 33 po stronie leciwego MAGNUS Consulting).

Poczciwy, nobliwy weteran polskiej sceny konsultingowej MAGNUS Consulting przegrywa w przedbiegach z rezolutnym i mocno rozbisurmanionym biznesowym niemowlęciem D-I-AM-ON-D.com, który - pomimo, że wciąż na czworakach - wdarł się ukradkiem na salony. Tupie swawolnie nóżkami coraz głośniej i nie ma silnego, by go powstrzymać.

Szanowne DIAMENTY, oczywiście ogromnie cieszymy się z takiego obrotu sprawy. I bardzo serdecznie Wam dziękujemy za ciepłe przyjęcie naszego nowego biznesowego konceptu D-I-AM-ON-D.com.

 

Ponieważ Wy rozpieszczacie nas, my nie zamierzamy pozostawać Wam dłużni.

Już niedługo pierwsze "tłuste" tzw. terminowe PowerPack’i powędrują do naszych Klientów. Niebawem zaczynamy również działania poza Warszawą, ale póki co wygłodniali "zawsze idealnych CV" stołeczni managerowie nie pozwalają nam na podbój kolejnych miast.

Wkrótce pojawi się także pierwsza ankieta oraz nasze najnowsze artykuły. Najbliższy z nich traktować będzie o czymś, co teoretycznie ryzykowne, a - z perspektywy kandydata aplikującego o pracę - absolutnie niezbędne. 

 

Przygotujcie się na czytanie biznesowej rzeczywistości w sposób wysoce pragmatyczny z dużą dawką emocji i świetnego humor w tle.   

 

 

 

 

 


2019 - 08 - 05

 

BIJEMY KOLEJNY REKORD!

 

Ostatni weekend (tak, zgadza się, pracujemy dla Was również w soboty oraz niedziele, a nawet nocą) przyniósł kolejną fantastyczną niespodziankę. Spółka matka – MAGNUS Consulting Sp. z o.o. pobiła właśnie swój kolejny spektakularny rekord.

 

Już 250. Top-Executives (a siłą rozpędu - wręcz 251) poznało pełen zestaw narzędzi wywiadu podczas Ex./Co. SHOWTIME (The Art of WIN-terviewing) wykorzystywanych w trakcie interview przez najlepsze firmy headhunterskie świata oraz działy Human Resources organizacji, w których… proces rekrutacji nie jest dziełem przypadku.  

W międzyczasie całkowicie podbiliśmy już trzy branże, w których osiągnęliśmy nasz cel (co najmniej jeden manager lub cały zarząd spośród każdej z 10. najlepszych firm w danej branży). Z kolei zdobycie dwóch kolejnych, to kwestia raptem kilku tygodni.   

 

Przy okazji pojawia się coraz więcej ciekawych informacji, i to przekazywanych przez Kadry, które „wiedzą więcej”.

O tym, że jednak coś niepokojącego wisi w powietrzu, analizując kondycję krajowej gospodarki, można napisać już z całą stanowczością.

 

 


2019 - 06 - 21

 

KILKA BIEŻĄCYCH INFORMACJI DOTYCZĄCYCH PROJEKTU D-I-AM-ON-D:
 

1.) Projekt D-I-AM-ON-D przeznaczony jest TYLKO DLA KADR ŚREDNIEGO ORAZ NIŻSZEGO SZCZEBLA. W drodze wyjątku zaakceptujemy prezesów lub członków zarządu niewielkich spółek z o.o. Prezesi oraz zarządy dużych, rozpoznawalnych spółek publicznych i niepublicznych mogą wziąć udział tylko w ekskluzywnym Ex. / Co. SHOWTIME (The Art of WINterviewing) dostarczanym przez firmę MAGNUS Consulting.

 

2.) Weryfikacja aplikujących kandydatów do projektu D-I-AM-ON-D jest BEZPŁATNA. Tym niemniej jest jednorazowa i - co ważniejsze - ostateczna. Innymi słowy, jeżeli w chwili obecnej powiemy aplikującemu NIE, nie będzie on(a) miał(a) prawa wzięcia udziału w projekcie już nigdy. (To nasza autorska metoda badania percepcji kandydatów, oparta o tzw. HH Impulsing).

3.) Pracownicy zatrudnieni w strukturach firm / organizacji posiadających status Klienta firmy MAGNUS Consulting Sp. z o.o. mogą wziąć udział w Projekcie D-I-AM-ON-D najwcześniej po 12 miesiącach* od czasu zakończenia ostatniego zlecenia.

 

Jeśli nie jesteś pewien/-na kiedy taki moment nastąpił, poinformujmy Cię o tym. Dbamy bowiem o formalno - prawną stronę uczestnictwa w naszym projekcie.

 

UWAGA! *

W przypadku szkolenia NO ENTRY! okres ten może być dłuższy i wynikać wprost z zawartych umów.

 

 


2019 - 05 - 20

 

3, 2, 1, START!