INFO-NEWS

BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

 

INFO-NEWS

Sekcja INFO-NEWS poświęcona jest najnowszym wydarzeniom związanym z Projektem D-I-AM-ON-D.

Oprócz szczegółów związanych z tournee naszych konsultantów po kraju, zamieszczać będziemy linki do ciekawych artykułów prasowych, ale również webinary, ankiety itd.

 

 

2020 - 02 - 13

 

CZAS NA PIERWSZY BONUS!
 

Szanowne Diamenty,

 

chcemy Wam bardzo serdecznie podziękować, ale jednocześnie… musimy się nieco „poskarżyć”.

Strumień nieustannie napływających od Was od przeszło pół roku CV sprawił, że momentami byliśmy przez Was dosłownie sparaliżowani. Wasze zainteresowanie tworzonymi przez nas Curriculum Vitae w standardzie FIVE STAR***** CV feat. Blind Index sprawiło, że zmuszeni byliśmy zupełnie zaniechać jakichkolwiek działań marketingowo – promocyjnych na rzecz Projektu D-I-AM-ON-D, a w szczególności ograniczyć publikację naszych nowych artykułów na BLOG'u. Te bowiem pośrednio przełożyłyby się na dalszy wzrost liczby zamówień, które z kolei ponownie testowałby nasze „moce przerobowe”.

W międzyczasie jednak opracowaliśmy kilka metod dynamizujących procedowanie Waszych zleceń oraz istotnie poszerzyliśmy nasz back-office’owy TEAM. Jest to o tyle ważne, że aktualnie zależy nam na odkrywaniu wraz z Wami naszych kolejnych rozwiązań, w tym: MASTER INTERVIEW oraz COLD MENTAL SHOWER, nawet kosztem nowych zleceń związanych z Waszymi CV. Tym bardziej, że uszlachetniliśmy już ponad 150 Waszych aplikacji, tym samym posiadając już solidną bazę do odkrywania przed Wami naszych kolejnych, coraz bardziej zaawansowanych setów produktowych.

 

2. Po raz kolejny przypominamy, że aplikowanie przez formularz aplikacyjny dynamizuje nasz kontakt.

Adres mailowy: kontakt@d-i-am-on-d.com zarezerwowany jest tylko dla zapytań niedotyczących naszych usług opisanych w zakładce OFERTA. 

3. Nasze ceny NIGDY nie zostaną obniżone, ani objęte "wyprzedażą", poza „rosnąca PROMOCJĄ roczną" -20% (w roku 2020 promujemy tylko COLD MENTAL SHOWER; za rok NO ENTRY! itd.).

 

4. Oferta produktowa w Projekcie D-I-AM-ON-D podlega negocjacjom tylko wówczas, kiedy to my zapraszamy Was na spotkanie (nie dotyczy to zaproszeń do śledzenia naszego FanPage'a na LinkedIn oraz Facebook). W innych przypadkach ceny są nienegocjowalne.  

 

5. Nasza decyzja o niekwalifikowaniu do Projektu D-I-AM-ON-D Osób nie będących pracownikami zatrudnionymi w spółkach kapitałowych (poza managerami zatrudnionymi na podstawie tzw. kontraktu menedżerskiego) jest arbitralna i zapewniamy, że nigdy nie zostanie zmieniona.

W naszym projekcie, zgodnie z nazwą oraz - co ważniejsze - naszą misją, zajmujemy się tylko diamentami, a nie… kamieniami polnymi.

Przypominamy, że ze względu na niszowość dostarczanej wiedzy oraz elitarność samego rozwiązania – jednego z trzech na świecie i jedynego w Europie, zajmujemy się tylko RYNKOWYMI ELITAMI.

 

6. 14-go lutego, w samo południe (tylko przez 6 godzin) będziecie mogli otrzymać od nas WALENTYNKOWY BONUS. Zdradzimy Wam, w jaki sposób w trakcie interview i tuż po nim zweryfikować, czy headhunter jest zainteresowany Waszą kandydaturą oraz czy będzie rekomendował Was na tzw. krótką listę. (Tool: passive: BI1, active: OFF – CL).

UWAGA! Tylko dla Osób śledzących nasze FanPage'e.


2020 - 01 - 07

Wchodzimy w nowy rok 2020 rok!


2019 - 10 - 28

Bieżące informacje dotyczące projektu D-I-AM-AM-ON-D


2019 - 09 - 30

33 vs 333 obserwujących


2019 - 08 - 05

Bijemy kolejny rekord


2019 - 06 - 21

Kilka informacji dotyczących projektu D-I-AM-ON-D


2019 - 05 - 20

 

3, 2, 1, START!