2019 - 09 - 30

 

33 vs 333

 

Dziwne czasy.

Współczesna młodzież zupełnie nie ma skrupułów, litości, ani szacunku dla starszych. Dziś liczy się blichtr, tania popularność i brylowanie w sieci. Budowanie zasięgów zdaje się być ważniejsze niż konstruowane z mozołem przez dekady zasady i konwenanse. Ale gdzie szacunek dla starszego? Gdzie troska i zrozumienie? Walka pokoleń trwa w najlepsze.

 

Toż to się serce kraje! Wyraźnie idzie nowe…

Niby to tylko liczby, niby suma kliknięć, pospolitych like'ów, ale jednak wciąż trudno się z tym pogodzić (333 Obserwujących D-I-AM-ON-D.com vs raptem... 33 po stronie leciwego MAGNUS Consulting).

Poczciwy, nobliwy weteran polskiej sceny konsultingowej MAGNUS Consulting przegrywa w przedbiegach z rezolutnym i mocno rozbisurmanionym biznesowym niemowlęciem D-I-AM-ON-D.com, który - pomimo, że wciąż na czworakach - wdarł się ukradkiem na salony. Tupie swawolnie nóżkami coraz głośniej i nie ma silnego, by go powstrzymać.

Szanowne DIAMENTY, oczywiście ogromnie cieszymy się z takiego obrotu sprawy. I bardzo serdecznie Wam dziękujemy za ciepłe przyjęcie naszego nowego biznesowego konceptu D-I-AM-ON-D.com.

 

Ponieważ Wy rozpieszczacie nas, my nie zamierzamy pozostawać Wam dłużni.

Już niedługo pierwsze "tłuste" tzw. terminowe PowerPack’i powędrują do naszych Klientów. Niebawem zaczynamy również działania poza Warszawą, ale póki co wygłodniali "zawsze idealnych CV" stołeczni managerowie nie pozwalają nam na podbój kolejnych miast.

Wkrótce pojawi się także pierwsza ankieta oraz nasze najnowsze artykuły. Najbliższy z nich traktować będzie o czymś, co teoretycznie ryzykowne, a - z perspektywy kandydata aplikującego o pracę - absolutnie niezbędne. 

 

Przygotujcie się na czytanie biznesowej rzeczywistości w sposób wysoce pragmatyczny z dużą dawką emocji i świetnego humor w tle.   

 

 

 

 

 


© 2020 MAGNUS Consulting Sp. z o.o. All Rights Reserved. Created by REAL PASSION.

 

MAGNUS Consulting Sp. z o.o.

Tel.: +48 (22) 406 72 43

Fax: +48 (22) 499 79 38

ul. Mazowiecka 11 lok. 49

00 - 052 Warszawa

woj. mazowieckie

Polska                                               

___________________________________________________________________

Krajowy Rejestr Sądowy w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy,

XII Wydział KRS: 0000207951,

EURO NIP: PL 5222723285, REGON: 015712795.

Kapitał zakładowy: 70 000,00 zł, opłacony w całości.

Rok założenia: 2004